Nowe odmiany już w sprzedaży! Zobacz o jakie produkty powiększyła się nasza oferta!

Nowe odmiany już w sprzedaży! Zobacz o jakie produkty powiększyła się nasza oferta!

W 2022 roku do sprzedaży trafiły bardzo ciekawe pozycje. Chcemy Państwu zaprezentować nowe odmiany kapust, pomidora gruntowego, cebuli, pietruszki, selera, marchwi oraz pora.

Nowe odmiany można znaleźć w naszym odświeżonym katalogu.
CRX 71167 F1

W drodze po wczesność dokładamy kolejną świetną propozycje. Dotychczas Albarossa F1 nie miała sobie równych. W tym roku wprowadzamy odmianę CRX 71167 F1 o tym samym typie wczesności, lecz większej plonotwórczości.CRX 31230 F1

Nasz nowy uniwersalny pomidor CRX 31230 F1 to świetne rozwiązanie dla przetwórstwa, ale również dla producentów pomidora świeżo-rynkowego na przetwory. Odmianę można prowadzić przy palikach, a atrakcyjne wydłużone owoce przykują uwagę klientów na giełdach. CRX 31230 F1 jest to odmiana średnio-wczesna, gotowa do zbioru w połowie września.


Lanceros F1 (CRX 13369)

Nowa odmiana marchwi o krótkim okresie wegetacji, przeznaczona do całorocznej produkcji. Idealna na świeży rynek i pęczki. Zdrowa i mocna nać. Korzenie wyrównane i gładkie.Mitika F1

Wczesna cebula w typie hiszpańskim. Wysoki plon, jasna łuska i wczesność to elementy wyróżniające tę odmianę.Primabella F1 (CRX2301)

Primabella F1 jest to jedna z najwcześniejszych odmian cebuli zimującej na rynku, przez wielu producentów zbierana ręcznie w maju i obierana na biało. Bądź pierwszy na giełdzie!


Boston F1

Seler korzeniowy Boston F1 to świetne rozwiązanie dla przemysłu i na świeży rynek. Idealnie okrągłe zgrubienie korzeniowe ze zdrowym ulistnieniem cieszy odbiorców świeżo rynkowych. Biały zbity miąższ i duża zawartość suchej masy to odpowiedź na zapotrzebowanie przemysłu.


NOV 2649 F1

Por na zbiór jesienny, i do przezimowania. Idealne rozwiązanie pod supermarkety. Ciemne, wzniesione ulistnienie przyciąga konsumenta. Brak tendencji do łamania liści, mocny system korzeniowy i łatwość obierania zadowala producenta.Navajo

Pietruszka korzeniowa w typie długim. Biały atrakcyjny korzeń z mocny ulistnieniem.
17C0102 F1

Polecamy tą odmianę na wczesne kwaszenie. Odmiana tworzy duże zbite, zdrowe główki o atrakcyjnym wyglądzie


17C789 F1

Na późne kwaszenie odmianę 17C789 F1. Odmiana wyróżniają się wzorową zdrowotnością i bardzo atrakcyjnym wyglądem.


NWC065 F1

Kapusta włoska o doskonałej strukturze wewnętrznej i bardzo dobrym wyrównaniu.